Dünyanın en pahalı akıllı telefonları - Page 1

iPhone 5 Black Diamond

Eğer yıldızlara yakın olmak istiyorsanız Stuart Hughes iPhone 5 Black Diamond ürününe bakmanızı öneririz. Ürünün üzerindeki elmas taşlar fiyatının yükselmesine sebep olmuş. Stuart Hughes iPhone 5 Black Diamond ‘a sahip olmak istiyorsanız 35 milyon TL’niz olması gerekiyor. Dünya üzerinde bu telefonu sahip olan biri var mıdır merak ediyoruz.

Dünyanın en pahalı akıllı telefonları - Page 2

Tonino Lamborghini Antares

İtalyan otomobil devi Lamborghini de tıpkı aşağıda gördüğünüz akıllı telefon gibi lüks ürünler piyasaya sürüyor. Tonino Lamborghini Antares yaklaşık 8750 TL fiyata sahip.

Dünyanın en pahalı akıllı telefonları - Page 3

Tag Heuer Link

2011 yılında tanıtılan Tag Heuer Link zamanına göre iyi bir Android akıllı telefondu. Bir PDA cihaza benzeyen tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunulan ürünün satış fiyatı ise yaklaşık 15.000 TL.

Dünyanın en pahalı akıllı telefonları - Page 4

BlackBerry Porsche Design P9981

Geçmişten günümüze farklı tasarımı ve yüksek performansıyla dikkat çeken arabalar üreten Porsche’nin BlackBerry ile çalıştığı modeli P9981 5000 TL civarında bir fiyata alıcı buluyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.