Mobil

Düşük Fiyatlarla Son Teknolojik Yenilenmiş Akıllı Telefonlar: EasyCep

EasyCep akıllı telefonlar başta olmak üzere birçok teknolojik ikinci el cihazın alım-satım işlemlerinin yapıldığı dijital platformdur.

Düşük Fiyatlarla Son Teknolojik Yenilenmiş Akıllı Telefonlar: EasyCep

Tamamen yenilenmiş, ikinci el akıllı cihazların düşük maliyetlerle satın alınmasını sağlayan platformda; teknoloji devi markalar olan iPhone’dan Samsung’a, Oppo’dan Huawei’e kadar akıllı saat, laptop, tablet, telefon gibi cihazlar bulunuyor.
İkinci el iPhone, ikinci el Huawei, ikinci el Samsung akıllı telefon satın almak ve EasyCep üzerinden düşük maliyetlerle sahip olmak son derece kolay. Güvenli ödeme seçenekleri ve diğer avantajlardan yaralanarak herkes, kullanıma hazır tamamen yenilenmiş telefon modellerine en düşük maliyetlerle sahip olabilir. Platformun satışa sunduğu cihazlar tamamen sıfırlanmış bir şekilde kullanıcı deneyimine sunuluyor.

EasyCep Ayrıcalıklarıyla Akıllı Saatler

EasyCep platformunda sadece ikinci el Samsung, Apple, Huawei, Oppo marka akıllı telefonlar bulunmuyor. Ayrıca diğer teknolojik ürünlere sahip olmak isteyenler için de farklı alternatifler platformun geniş yelpazeli ürün çeşitliliği içerisinde yer alıyor. Tablet, laptop ve akıllı saatlerin yanı sıra ev teknolojisi ürünlerine de EasyCep ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olunabiliyor.

Düşük Fiyatlarla Son Teknolojik Yenilenmiş Akıllı Telefonlar: EasyCep - Resim : 1

EasyCep ayrıcalıklarından yararlanarak Samsung ve iPhone marka cihazların hemen her modeline sahip olmak mümkün. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan platform, kullanıcılarına satış işlemlerinde birçok ayrıcalık da vadediyor. Platform üzerinden yenilenmiş akıllı telefona sahip olabilmenin dışında akıllı cihaz satışı yapmak da mümkün.

Telefonunu Bir Üst Modelle Değiştirmek İsteyenlere Özel Fırsatlar

Telefonunu yenileyerek bir üst modele geçmek ya da hayalini kurduğu telefona sahip olmak isteyenler için EasyCep’te birçok ayrıcalıklı kampanya ve seçenek bulunuyor. Oldukça düşük maliyetlerle son teknolojik akıllı telefonlara ulaşabilme olanağı vadeden platform, takas imkanı da sunuyor. Akıllı telefonları arzu etmeleri durumunda sahip oldukları telefonlarla satın almak istedikleri telefonları takas edebiliyor.

www.easycep.com üzerinden akıllı cihaz satışı yapmak da çok kolay. Satış yapmak isteyen akıllı telefon kullanıcıları, kargo yöntemiyle cihazlarını EasyCep bakım merkezine gönderiyor. Burada oluşturulan fiyat teklifi kullanıcıya sunuluyor ve arzu edilmesi halinde satış işlemi gerçekleşiyor. Satışı yapılan ikinci el iPhone, Samsung, Huawei ve Oppo gibi cihazlar yeni sahipleriyle buluşmak üzere tamamen EasyCep tarafından yenileniyor. 

Yorumlar
Mehmet
Telefonumun sıfırı 38 bin tl bunlar 4 aylık cihaza 22 bin tl teklif ediyorlar
Cevapla
Gürbüz demir
İyi güzel dıyorsunda 20 Garantisi olan bir telefona üçte bir fiyat teklifi veriyor telefonculardan daha ölücü fıyata alıyorlar
Cevapla
hakan
Ucuz mucuz degil ya 3 kuruş ucuz veriyorlar yenilenmis teli en az %25 ile 40 arasnda fiyat olması gerekli ama nerdeyse sıfir fiyatınaaaa satyorlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.