Mobil

Efsane, iOS için geri döndü!

Google, iOS için aldığı Youtube kararını değiştirdi, işte bakın yeni Youtube uygulaması!


Geçtiğimiz yıl içerisinde Google aldığı bir kararla birlikte Youtube uygulamasını iOS 6 ile birlikte geri çekmiş, milyonlarca iPad, iPhone ve iPod kullanıcılarının üzülmesine neden olmuştu.

Google, aldığı bir karar ile birlikte işletim sistemi ve App Store'dan kaldırdığı Youtube uygulamasını tekrar geri döndürdü. Uygulama geri dönüşüyle birlikte bir çok yeniliği de beraberinde getirdi. Arayüzünde yapılan değişiklikler uygulamanın kullanılabilirliğini son derece arttırmış oldu.

1347351658_basliksiz-2.jpg
iOS için tekrardan geri dönen Youtube uygulaması, Facebook'un iOS ve Android uygulamalarındaki gibi sol tarafta açılan bir bölmeyle karşımıza çıkıyor. Açılan bölmede giriş çıkış yapabileceğimiz bir login ekranı yer alıyor.

Uygulama ile birlikte masaüstü bilgilsayarlarda yapabileceğiniz herşeyi rahatlıkla yapabilir, istediğiniz videoya çok rahat erişebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra tam işlevleriyle birlikte kullanabileceğiniz bölmede karşınıza favori videolarınızdan tutun da daha bir çok seçeneğe göz atabiliyorsunuz. Popüler videolara bakabilir, isterseniz yepyeni videoları Youtube'a yükleyebilirsiniz.

iOS için geri dönen Youtube uygulamasını indirmek için tıklayın.

Yorumlar
Misafir
Sekilsiniz ya :)))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.