Mobil

Efsane isim Palm, telefon pazarına giriyor!

Bir zamanların dev ismi Palm, akıllı telefon pazarına girmek için çalışmalarına başladı.


Çin menşeli firma olan TCL, 2011 yılında Palm'ı satın almıştı. Bir döneme ürettiği cihazlar ile damgasını vuran Palm, uzun süredir donanım bölümünde faaliyet göstermiyordu. Palm, en son işletim sistemini LG'ye satması ile gündeme gelmiş ve o saatten sonra sesi soluğu çıkmamıştı.

Android Planet'in son raporuna göre Palm, telefon pazarına giriş yapmayı planlıyor. Rapora göre; TCL'nin Pazarlama Müdürü Stefan Streit, şirketinin Palm markasını yeniden canlandıracak ve 2018'in başında yeni bir akıllı telefon duyuracak. Palm'ın akıllı telefonu muhtemelen Android işletim sistemi ile çalışacak.

1504170978_palm-pre-full-1.jpg

Şirket, Palmgüvenilir ve kaliteli bir marka yapmak için titizlikle çalışıyor. BlackBerry gibi güvenli kavramını yeniden hayatımıza sokmak isteyen Palm'ın 2018'de düzenlenecek olan IFA fuarına yeni telefonunu duyurması bekleniyor. Bakalım Nokia'yı bile küllerinden doğurtan Android, Palm'da da aynı etkiyi yapabilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.