Mobil

Efsane Klavye SwiftKey Artık Ücretsiz!

Yazı yazmayı keyifli hale getiren SwiftKey ücretsiz olarak Google Play Store'da yerini aldı

Efsane Klavye SwiftKey Artık Ücretsiz!

Akıllı telefonlarda fiziksel tuş kalktığından beri sanal tuşları kullanıyoruz ve bu konuda özellikle gençlerin büyük bir ilerleme katettiklerini görmekteyiz. Akıllı telefon üreticileri sanal klavye konusunda şu anda çok iyi bir noktaya gelmiş olsalarda 3.parti üreticilerin klavyelerini halen yakalayabilmiş değiller.

iOS ve Windows Phone ekosistemi dışarıdan klavye kurulumuna izin vermese de Android ekosistmeinde böyle bir sorun yok ve birçok kullanıcı marketten kendine hitap eden klavyeleri kullanıyor.

Bu klavyelerden en popüler olanı SwiftKey 4,99 dolar fiyatıyla biraz pahalı gibi dursa da ben ve benim gibi yasal ürün kullanmak isteyen tüm kullanıcıalr bu paraları ödeyerek bu klavyeyi satın almış ve keyifle yıllardır kullanmaktaydık.

1402476874_serhan-serhan-swiftkey-keyboard.png

SwiftKey'den gelen açıklamaya göre 4,99 dolara satılan bu program artık ücretsiz. Bu kısa bir süre için mi geçerli yoksa tamamen mi ücretsiz bilemiyoruz ama Android telefon kullanıyorsanız bu programı mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz. 

Programın tam ve ücretsiz sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.