Mobil

Ekran altı parmak izi tarayıcılı ilk telefon parçalandı!

Ekran altı parmak izi tarayıcı özelliğine sahip ilk akıllı telefon X20 Plus UD, parçalara ayrıldı.


Vivo, kısa bir süre önce ekranda parmak izi tarayıcısı bulunan dünyanın ilk akıllı telefonu Vivo X20 Plus’ı duyurdu. X20 Plus UD, ilk model X20 Plus'dan biraz farklı olan yenilenmiş bir tasarımla birlikte geliyor. Ekran içinde olduğu için X20 Plus UD'nin arkasında bir parmak izi algılayıcısı yok. Daha önce, amiral gemisinin fotoğraflarını görmüştük ve şimdi de parçalara ayrılan telefonun iç bileşenleri görüntülendi.

Vivo X20 Plus UD parmak izi versiyonunu sökmek zor görünmüyor. İhtiyacınız olan şey, bir alet, vantuz, tornavida ve emme kupası gibi diğer aletlerdir.  Arka panel, altı köşeli bir tornavidayla sökülebilen vidalarla monte edilmiş. Elbette, bu sökme işine başlamadan önce SIM kart tepsisini çıkarmalısınız.

Alt ekran sensöründe arkaya monte edilmiş bir parmak izi sensörü bulunmadığından, ön panel ve arka teller herhangi bir telle bağlı değildir. Böylece, cihazın tüm ana bileşenleri ekran paneline bağlanmış. Anakart ve diğer iç kısımlar grafit tabakası ile korunuyor ve iyi düzenlenmiş. Toplamda, Vivo X20 Plus UD parmak izi versiyonu, dış ve içte iyi bir tasarıma sahip.

Aşağıdaki galeriden, telefonun parçalanmış halini inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Adsız
1 telefona 5000 gaymeyi verip 2 sene huzurlu kullanamamak vestel alalim yabancıya gitmesin zaten ya aramak için ya video için ya sürf için hepsi var parada cepte kalsın içimiz rahat olsun vestel çok yaşa
Cevapla
ibrahim erdoğan
alayım mı değermi
Cevapla
Teknoman
iOS7 den beri zaten ayni arayüz. Adamlar bir siyah tema verecekler binbir sorun ve acik ortaya cikiyor. Kücük yenilikler yapacaklarsa adini 12 yapmaya gerek yok, 11.3 olur.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.