Mobil

Ekran teknolojisinde süper gelişme!

Önümüzdeki dönemlerde kullanılacak ekran teknolojisi herkesi memnun edecek.


Ekran teknolojisi Gorilla Glass'ın telefon ve tabletlerde kullanımı yaygınlaşan ve ekranın çizilmesini engelleyen teknolojisi, esnek ekranlarla birleşiyor.

Gorilla Glass, cep telefonlarının çizilmesini ve kırılmasını önleyen bir ekran teknolojisi. Gorilla Glas şimdi evrim geçiriyor ve esnek ekran teknolojisi ile birleşerek daha mükemmel bir ekran teknolojisi haline geliyor.

1345188284_willowglass.jpg

Bazı akıllı telefonların ekran teknolojilerinde telefonların ekranlarının kırılmaya ve çiziğe karşı son derece dayanıklı bir yapıda olduğunu gördük. Bu ekranları sağlayan Gorilla Glass teknolojisi, yakın gelecekte daha sık kullanmaya başlayacağımız esneyen ekranlara da gelecek. Bu da hem esnek hem çizilmez ve kırılmaz camların kullanıma sunulması demek oluyor.

Bu yeni ekran teknolojisinin adı ise "Willow Glass" olacak. Bu yeni teknoloji, mevcut Gorilla Glass'a göre de son derece ince bir yapıya sahip olacak. Sadece telefonların değil, televizyon, tablet, e-kitap gibi farklı cihazların da kullanımına sunulacak olan Willow Glass, neredeyse bir kağıt kadar ince olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.