Mobil

En çok faturayı kim ödüyor

Hangi telefon kullanıcıları daha çok fatura ödüyor

En çok faturayı kim ödüyor

Apple iPhone'un adını son zamanlarda en iyi listesinde göremiyoruz. Satışlar da düşmeye başladı. Ancak bu listede iPhone ilk sırada: Fatura ödetme sırası. Tüketici araştırma kurumunun  (CIRP) verdiği istatistiklere göre iPhone kullanıcıları en çok fatura ödeyen kullanıcılar.

Tabloda da göreceğiniz gibi iOS kullanıcıları 25$'dan aşağı fatura ödemiyor. Android kullanıcıları da onu takip ediyor. Daha sonra BlackBerry ve son olarak da Windows Phone geliyor. iOS ve BlackBerry kullanıcıları genel olarak yüksek faturalar öderken, Windows kullanıcıları ortalama bir değerde istikrarlı gidişini sürdürüyor.

1359550240_monthly-bill-by-os-640x218-jpg.jpg
Aynı zamanda şunu da unutmamak gerekiyor. Daha çok fatura firmalara aynı oranda kar getirmiyor. Sadece operatör firmaları sevindirmekle kalıyor, tabi kullanıcıların da cebini yakıyor.

1359550253_prev-current-os-640x221-jpg.jpg

Yorumlar
androitmen
işte teli alırken bir dünya parayı çöpe at arkadan kullanırken. hava acamderken dünyakar konuş ipon savurganlıktan başka birşeydeyil övenler için güzel bir örnek yemiş ipon kalitesini alnımda keriz yazmıyor ipon alayım :)
Cevapla
cuneyt
paramz var harcyorz kardeşim sizene
Cevapla
Baran
İos cular her yerde kaziklaniyorlar
Cevapla
Misafir
zengin fakir ayrımı :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.