Sizlerden bu kılıfları nasıl alacağınız ile ilgili sorumlar almaktayım. Kaynakta bildirdiğim adrese girerek oradan kılıfların satıldığı sitelere erişim sağlayabilirsiniz. 150 dolara kadar olan ürünleri ücretsiz olarak adresinize getirtebiliyorsunuz. Ürünlerin faturalarının kargo ile gönderilmesini özellikle istemelisiniz ki gümdrükte bir sorun yaşamayın. Bu konuda başka sorularınız olursa bunları da yorumlardan bizlere sorabilirsiniz.

Otterbox Defender

Bu kapağı daha evvel siz değerli okuyucularımıza tanıtmıştık. İçi köpük dışı sert malzemeden imal edilen bu kılıf telefonunuzu her türlü dış etkenden sadece 50 dolara koruyor. Bu kapağın su geçirmez özelliği olmadığının altını çizelim.

Otterbox Preserver

Hem dış etkenler hemde sudan korunmak istiyorsanız size yine Otterbox firmasının yeni ürün Otterbox Preserver kılıfını öneriyoruz. 80 dolarlık fiyatı bizce bu farkı yaşamaya değer diye düşünüyoruz.

LifeProof Fre

iPhone 5S’inizi hem suyun altında kullanmak hemde kaba görünmesini engellemek istiyorsanız LifeProof Fre tam size göre bir kılıf. 79,99 dolar fiyat etiketine ve birbirinden farklı 10 renk seçeneğine sahip bu kılıfın oldukça kullanılabilir olduğunun da altını çizelim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.