En faydalı mobil uygulamalar! - Page 1

3. Telefonunuza not almak için en iyi uygulama Yoğun ve unutkan insanlar için gün içerisinde yapılacakların notunu almak olmazsa olmaz bir eylemdir. Ancak telefonlardaki not tutma uygulamalarının yetersizliği can sıkmaktadır. Google Keep ise kullanışlı bir hatırlatıcı ve not tutma uygulamasıdır. Ayrı ayrı renklendirebildiğiniz konu başlıklarına isterseniz fotoğraf da ekleyebilirsiniz. Ayrıca sesli bir not aldıysanız uygulama sizin için otomatik olarak kaydediyor. Ve ücretsiz.

En faydalı mobil uygulamalar! - Page 2

4. Cover uygulaması, en sevdiğiniz diğer uygulamaları kilitli ekranınızda gösterir.
Bu uygulamayla sık kullandığınız uygulamaları sayfalarca arama zahmetinden kurtuyorsunuz. Ancak bunun yanı sıra en önemli özelliklerinden birisi de, programın sizin işte, evde ya da arabada olduğunuzu algılayarak, bu zaman dilimlerinde en çok kullandığınız uygulamaları kilitli ekranda göstermesidir. Bunların hepsini yaparken de ücretsiz olması bir başka güzel noktadır.

En faydalı mobil uygulamalar! - Page 3

5. Telefonlarınızın size dayattığı LED bildirim ışık seçeneklerinden sıkılanlar için: Light Flow Her uygulama ve bildirim için ayrı ışık ve ses özelliği sağlayan uygulama, sizi hem şarj derdinden kurtarıp, hem de bakmak istemediğiniz bildirimler için bir uyarı sistemi olur. Ayrıca telefonu sessizde kullanmaya alışkın olanlar için sessizdeyken bile gelen mesajlar ya da mailleri bile algılayabiliyorsunuz. Ücreti ise 2.5 dolar kadar.

En faydalı mobil uygulamalar! - Page 4

6. Hırsızlığa ya da telefonunuzu kaybetmenize karşı en iyi uygulama: 'Cerberus' Kaybettiğiniz ya da çaldırdığınız telefonlarınız için en iyi koruma programlarından biridir. Konumlandırma ve takip etme, dahili hafızayı silme, cihazı gizli bir kod ile kilitleyebilme, son gelen ve giden çağrıları kayıt altına alma ve operatör bilgilerine ulaşabilme gibi birçok özelliğe sahiptir. Önce ücretsiz bir sürümü vardır, sonrasında ise 3 dolar gibi bir bedel ödeyerek sürekli olarak kullanabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.