Wickr
iOS ve Android için geliştirilen Wickr mesajlaşma yazılımı, askeri seviyede güvenlik önlemleri içeriyor. Kullanıcılar gönderdikleri mesajların belli bir süre içerisinde kendi kendini yok etme seçeneğini kullanabiliyor.

Reporter
Sadece iPhone'lar için üretilen bu uygulama, kullanıcıya rastgele sorular sorarak anket düzenliyor. Uygulama daha sonra kullanıcıdan topladığı bilglerle kişinin hangi saatte ne kadar üretken olduğunu belirliyor.

Viber
Dünya çapında 200 milyon kişi tarafından kullanılan Viber, mesajlaşmanın yanı sıra ağ üzerinden telefon görüşmesi yapmaya olanak tanıyor. Uygulama iOS ve Android işletim sistemlerinde mevcut.

Dark Sky
Telefonunuzu bir hava istasyonuna çeviren Dark Sky, detaylı hava durumu bilgileri vermenin yanı sıra, yakınlarda gelişen bir fırtınanın ne yönde ilerlediğine dair bilgiler de sağlıyor. Uygulama sadece iOS işletim sisteminde kullanılıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.