Mobil

En güçlü Galaxy S4 rekor kırdı!

Qualcomm Snapdragon 800 işlemcili Galaxy S4 AnTuTu test rekoru kırdı.

En güçlü Galaxy S4 rekor kırdı!

Samsung’un Galaxy S4 modelini birçok kılığa soktuktan sonra kendi ülkesinde Qualcomm Snapdragon 800 işlemcili versiyonunu piyasaya süreceğinin haberini sizlere daha önce duyurmuştuk. Şimdi bu cihaza ait Benchmark sonuçları yayınlandı.

Samsung’un Snapdragon 800 ile güçlendirilmiş ve LTE-Advanced desteği içeren, Galaxy S4 SHV-E330S modelin rekorları kıran AnTuTu Benchmark testleri ortaya çıktı. SHV-E330S model numarası ile 31,491 bir skor elde eden cihazdan etkilenmemek mümkün değil. Daha önce SHV-E330S model adıyla ilk testler yayınlanmış ve 24.179 gibi düşük bir skor ile şaşırtmıştı.

1371239053_sammy-bench.png

Peki neden şimdi büyük bir sıçrama oldu? Dürüst olmak gerekirse bunun birçok olası nedeni bulunuyor.

Benchmark testini ilk çalıştırdığınızda farklı sonuçlar vermesi olasıdır. Bunun nedeni ise bazen farklı kaynaklar ve arka plan işlemlerinin çalışıyor olmasının sonucu etki etmesidir. Ayrıca, Snapdragon 800 işlemcili S4 ilk test sırasında yeni optimize edilmiş olabilir.

Ne kadar rekorlar kırsa da maalesef Snapdragon 800 işlemcili Galaxy S4 sadece Kore’de satışa sunulacak.

Yorumlar
Misafir
Samsung zaten bir telefon adını kullanarak yeni telefon çıkarmazsa patlar :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.