İkinci sırada yine Apple var. iPhone 6s listemizin ikinci sırasında. iPhone 6s Plus ile neredeyse aynı kameraya sahip olan cihaz 0.1 saniyelik fark ile ikinci sıraya geriliyor. Ayrıca iPhone 6s’ye OIS desteği olmadığını belirtelim.

Süre: 1.7 saniye

Listenin üçüncü sırasında şaşırtan bir model var. Microsoft’un en güncel telefonu Lumia 950 XL, şimdiye kadar duyurulan en performanslı Microsoft telefonu. Ayrıca Windows 10 Mobil işletim sisteminin öncüsü. Fotoğraf konusunda da cihaz rakiplerinden geri kalmıyor hatta çoğu rakibini geride bırakıyor.

Süre: 2 saniye

Ülkemizde satılmayan Motorola markasının Moto X Pure Edition isimli telefonunun 2015 versiyonu kamerası ile dördüncü sıramıza girmeye hak kazanıyor. Cihaz bir fotoğraf çekmek için 2 saniyeye ihtiyaç duyuyor.

Süre: 2 saniye

Güney Koreli şirketin en güncel phablet modeli Galaxy Note 5 listemizin ortalarında. Galaxy Note 5 2.1 saniye içerisinde fotoğrafa odaklanabiliyor, çekiyor ve kayıt işlemini tamamlıyor.

Süre: 2.1 saniye

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.