Bluesmart dünyanın ilk akıllı bavulu olarak duyuruldu. Standart bir bavul görünümünde olan bu ürünün içerisinde, telefonunuz için harici güç kaynağı görevi gören bir pil bulunuyor. Bu pil 10.000 mAh kapasiteye sahip. Mobil uygulama aracılığı ile akıllı telefonunuzla iletişim kuran bavulu, telefonunuz üzerinden kilitleyip, kilidini açabiliyorsunuz. Aynı zamanda ağırlık hesaplaması da yapabilen ürün hava alanlarında yaşanan ağırlık krizini çözmenize yardımcı oluyor. GPS üzerinden konum takibi yaparak bavulun kaybolmasını da engelleyebilirsiniz.

Fiyat: 400 Dolar

The Grip Strip isimli ürünü en iyi özetleyen şey, aşağıdaki fotoğraf. Arabanızda, iş ortamınızda veya herhangi bir yerde telefonunuzu üzerinde sabit tutan ürün, kayarak düşmeyi engelliyor. Böylece zorlu yüzeylerde bile telefonunuzu istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Son derece basit bir teknolojiye sahip olan ürün anti-alerjik malzemelerle üretilmiş. Su, sıcaklık ve güneş ışığından etkilenmediğine de vurgu yapılıyor.

Fiyat: 10 Euro

Seyvr Power Wallet bir çeşit cüzdan. Deri kaplamalı olan ürün kredi kartı ve nakit paranızı yerleştirebileceğiniz bölmelere sahip. Ancak aynı zamanda içerisinde 1400 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor. 1400 mAh kapasite, çoğu telefonu bir tam şarj yapamayacak kadar az ancak zorlu durumlarda hayat kurtaracağı kesin. Ürün Android ve Apple cihazlar için uygun ve micro USB ile Lightning portlarına sahip.

Fiyat: 60 Dolar

Mini Android Endoscope son derece ilginç bir ürün. Sağlık alanında kullanılan endoskopi kameralarına benzeyen cihaz 7 mm kalınlığında bir kablo şeklinde görülüyor. Ancak bu kablonun bir ucunda kamera yer alıyor. Kablonun diğer ucunu ise micro USB portundan akıllı telefonunuza bağlıyorsunuz. Böylelikle zorlu alanlarda, görmeniz gereken detaylara ulaşabiliyorsunuz. Bir şey tamir ederken veya sadece eğlence amaçlı olarak bu ürünü kullanabilirsiniz.

Fiyat: 10 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.