Kyocera Echo:Kyocera, 2011 yılında dünyanın ilk çift ekranlı akıllı telefonu ile karşımıza çıkmıştı. Telefonun 3.5 inç boyuta sahip iki ekranı vardı. Bu ekranlardan ikincisi ihtiyaç duyduğunuzda açabiliyordunuz. Telefon ülkemizde gelmedi ancak bize soracak olursanız başarılı bir hamleydi. Daha sonra benzer bir teknolojisi Sony de denemişti.

Samsung Galaxy S6 Edge:Galaxy S6 Edge modeli halen satışta. Bu telefonu ilginç kılan özellik ise dünyanın ilk çift tarafı eğimli ekranı oluşu. Samsung bu modelden önce Galaxy Note Edge modelinde tek tarafı eğimli ekran ile karşımıza çıkmıştı. S6 Edge ise bu modelin devamı gibiydi. Hatta geçtiğimiz aylarda S6 Edge modeli güncellenerek S6 Edge+ duyuruldu.

Samsung Galaxy Beam:2011 yılında Samsung, projeksiyon özellikli bir akıllı telefon duyurmuştu. Galaxy Beam olarak adlandırılan telefonun tepe kısmında 640 x 360 piksel çözünürlüğe sahip bir projeksiyon bulunuyordu. İlginç bir akıllı telefon olarak şimdilerde tarihin tozlu sayfalarındaki yerini aldı.

Sharp RoBoHon:Sharp, başarılı bir ekran ve televizyon üreticisi. Japon firma, dünyanın ilk robot şeklindeki akıllı telefon modeli RoBoHon’un geçtiğimiz haftalarda duyurdu. 2016 yılının ilk yarısından itibaren satışa çıkması planlanan telefon, tıpkı oyuncak bir robot gibi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.