Mobil

En iyi 10 Android cihazın 8'i Samsung'dan

Yeni yayınlanan bir rapora göre en iyi Android cihaz sıralamasında Samsung'un ilk onda sekiz cihazı bulunuyor.

En iyi 10 Android cihazın 8'i Samsung'dan

Samsung firması Galaxy serisi ile oldukça büyük bir başarı elde etti. Hatta bu başarı şirketi dünyada bir numara yaptı. Samsung'un bu başarısının Galaxy S4 ile devam etmesi bekleniyor. Aslında en iyi 10 Android cihazlar için yayınlanmış bir rapor durumun öyle olabileceğini gösteriyor.

Bu raporda bulunan 10 Android cihazın sekizi Samsung Galaxy serisinden oluşuyor. Localytics bu yıl Ocak ayı içerisinde en iyi 10 Android cihaz raporunu yayınladı. Bu rapora göre Galaxy S3 ve S2 ilk iki sırada yer alıyor.

1360323682_galaxy-s331.jpg

İlginç olan şey ise 10 cihaza yer verilmiş raporda, sekiz cihazın Samsung Galaxy serisinden oluşması oldu. Raporda, Amazon'un tableti Kindle Fire yedinci sırada yer alırken, dokuzuncu sırada ise Motorola Droid RAZR bulunuyordu.

1360323706_top-10-android.jpg

Rapora göre Samsung Ocak ayında en iyi Android cihazların yüzde 47'sini oluşturuyor. Amazonun Kindle Fire tableti ise tablet olmasına rağmen ilk ona girerek başka bir başarıya imza attı.

Yorumlar
Misafir
sami haka kan bakıyor ya ne diyeyim. Bir telefona atanan ilk özellik kullanılabilirlik. sırayla yazayım istersen: 1. kullanılabilirlik. 2. donanım 3. özellik 4. pil 5. güncelleme 6. fiyat ........ Bu uzar gider. Bu Sıralama bazen kişiden kişiye değişir ama hep ilk 6 da belirtilen kriterler yerini korur. bu kriterlere şuan en iyi Samsung cevap verebiliyor. o sebepten hiç şaşırma Samsung en iyi 10 cihazın 8'ini kapmışsa. senin one x bu kriterlerin sadece 3 yada 4'ünde olabilir, ama Samsungun hemen her cihazı ilk 6 kriterin hemen hemen hepsini yerine getiriyor. oraya sağlamlığı bilerek koymadım. çünkü sadece sağlam diye kimse telefon almaz. Bu kullandığımız arabalara benzer biraz. sağlam diye kimse tankla yollarda dolaşmıyor. Herkes bütçesine denk olarak yukarda belirttigim kriterlere yakın Ürün Satın alıyor. sonuçta bu cihazlarla kimse yüzmeyecek veya çivi çakmayacak. umarım neden Samsungun daha çok tercih edildiğini anlatabildim.
Cevapla
en iyi android cihazı diyorlar. hadi bi bakalım one x mi s 3 mü. daha fazla kişi one x diyecek. sensation mu s2 mi. desire hd mi galaxy s mi. bunlar birbirlerinin rakipleri. ve htc hepsinde daha üst segment gibi durdu.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.