Grovemade Walnut & Leather:Bu kılıf iki doğal malzemeden üretilmiş. Hem deri hem ahşap. Son derece özgün bir tasarıma sahip olan kılıf, görebileceğiniz gibi kapaklı. Ancak bu fiyatla listenin en pahalı modelleri arasında.

Fiyat: 129 Dolar

Veg Tan Slim Wallet for iPhone 6s:Sadece bir kılıf değil aynı zamanda cüzdan arayan kullanıcılar için önemli bir seçenek karşınızda. Ehliyet, kredi kartı gibi eşyalarınızı ve bir miktar nakit paranızı yerleştirebileceğiniz kılıf, sizi cüzdan taşımaktan kurtarabilir.

Fiyat: 50 Dolar

Adopted leather case for iPhone 6s:Sert plastik kılıfın yan ve arka yüzeylerine deri kaplama uygulanmış. Listenin nispeten uygun fiyatlılarından bir tanesi. Kırmızı renk seçeneği güzel bir alternatif olmuş.

Fiyat: 40 Dolar

Vaja leather cases for iPhone 6s:Listenin en pahalı modeli karşınızda. Lüks kılıflarla tanınan Vaja markasın, iPhone 6s ve iPhone 6 modelleri ile uyumlu deri kılıfı oldukça şık. Kılıfı tercihlerinize göre özelleştirebiliyorsunuz. Ancak fiyatı 340 Dolara kadar çıkabiliyor.

Fiyat: 80-340 Dolar arası

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.