En iyi 5 dosya yöneticisi uygulaması - Page 1

Solid Explorer ücretli bir uygulama. Ancak ilk 14 gün ücretsiz kullanabiliyorsunuz. Google’ın materyal tasarımına sahip olan uygulamada OTG desteği yer alıyor. Ayrıca FTP, sFTP, Google Drive ve Dropbox ile bağlantı kurabiliyor.

En iyi 5 dosya yöneticisi uygulaması - Page 2

ES File Explorer uygulaması, içerisinde gelen galeri arayüzü ile özellikle çok sayıda fotoğrafı olan kullanıcıların hoşuna gidecek bir uygulama. FTP sunucularına bağlanma, ZIP/RAR gibi sıkıştırılmış formatları destekleme gibi ek özellikleri ile dikkat çeken EX File Explorer aynı zamanda root işlemi görmüş Android cihazların sistem dosyalarına da erişebiliyor.

En iyi 5 dosya yöneticisi uygulaması - Page 3

Astro File Manager hemen her bulut depolama servisiyle senkronize çalışabiliyor. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi düzenlemek için en iyi alternatiflerden biri. Dahili medya oynatıcısı ile bu listemize girmeyi başaran uygulamalardan.

En iyi 5 dosya yöneticisi uygulaması - Page 4

Arayüz kullanışlılığı ve tasarım anlamında listenin en iddialı uygulamalarından bizi. FX File Explorer diğer dosya yöneticileri gibi bulut depolama servisleri ve FTP gibi uzak sunucular ile uyumlu çalışabiliyor. Aynı zamanda sıkıştırılmış dosya formatlarını ve root gezinimini destekliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.