JETech Apple iPhone 6s Case Shock-Absorption Bumper:
JETech markasının şeffaf kılıfı, oldukça sade ve bir süre sonra varlığını size unutturabilir. Cihazın kenarlarını ve arkasını koruyan kılıfın herhangi bir darbe emme iddiası bulunmuyor. Kılıf iPhone 6s ve iPhone 6 modelleriyle uyumlu.

OBLIQ Crystal Clear Case:
Obliq markasının ürünü oldukça sade. Tamamen şeffaf olan kılıfın arkasında cihazı açılı bir şekilde masaya koymanıza yarayacak plastik bir parça yer alıyor. Kılıf iPhone 6s haricinde iPhone 6 modeli ile de uyumlu.

Verus Crystal Bumper in Champagne Gold:
Listemizin en pahalı kılıfı Verus markasına ait. Arka tarafı şeffaf olan kılıfın kenarların metal. Böylece darbelere karşı daha büyük bir koruma sağlıyor. iPhone 6s ve iPhone 6 ile uyumlu olan kılıfın plastik kısımları TPU isimli malzemeden üretilmiş.

Ringke FUSION case:
Listenin ucuz kılıflarındna birisi de Ringke markasına ait. Telefonun tüm tuşlarına ve portlarına kolayca ulaşılmasını sağlayan kılıf, aynı zamanda kulaklık ve şarj girişlerini koruyor. Kılıf iPhone 6s ve iPhone 6 ile uyumlu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.