En İyi 8 Mobil Fotoğraf ve Video Düzenleme Uygulaması - Page 1

1. PicsArt:
Hem android hem de ios cihazlarında bulunan en iyi fotoğraf uygulamasıdır, aynı zamanda fotoğrafı png formatına çevirebilme özelliği ile dikkat çeken bir uygulamadır. Sade ve kullanışlı bir arayüzü sunar ayrıca, efektle yaptığınız güzel fotoğraflarınızı programın sosyal medya bölümünde paylaşabiliyorsunuz!

En İyi 8 Mobil Fotoğraf ve Video Düzenleme Uygulaması - Page 2

2. Bazaart:
Resimlerinizi otomatik kesme özelliğine bayılacaksınız! Gerçekten profesyonel ve çok kullanışlı bir arayüze sahip. Ancak, tek sorunu yaptığınz fotoğrafları png formatına çevirememekte bir de PicsArt gibi her iki işletim sistemine uyum sağlayamamakta. Sadece App store' da bulunan bir profesyonel program

En İyi 8 Mobil Fotoğraf ve Video Düzenleme Uygulaması - Page 3

3. Adobe Photoshop Fix:
Görüp göremeyeceğiniz en profesyonel photoshop uygulamasıdır. İsminden de anlaşılacağı gibi bir Adobe ürünüdür. Fakat tek sorunu ise o kadar da kullanışlı olmamasıdır, bundan kastım ise telefon bilgisi iyi olan insanlar içindir. Ama kullanmayı öğrenip, programı çözerseniz gerçekten büyü yapmaya başlayabilirsiniz. Sadece App Store'da bulunur.

En İyi 8 Mobil Fotoğraf ve Video Düzenleme Uygulaması - Page 4

4. CapsLogg:
App Store'da bulunan bu eğlenceli program ise kolayca Caps yapmanızı sağlayacaktır. Yeni neslin ve aynı zaman da benim gibi gençlerin hayatın vazgeçilmez bir parçası olan Caps'leri çok basit ve profesyonel bir biçimde yapabilirsiniz, aynı zamanda bir sosyal caps medyası da sunar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.