En iyi Android 6.0 ROM’ları! - Page 1

CyanogenMod 13: Özel yapım Android denilince akla gelen ilk isim tabii ki CyanogenMod 13. OnePlus firmasının da resmi olarak kullandığı CyanegenMod, son sürümünde Android 6.0 Marshmallow kullanıyor. Oldukça geniş bir uyumluluk listesi olan bu mod, sizin listenizin de ilk sırasında olmalı.

En iyi Android 6.0 ROM’ları! - Page 2

Dirty Unicorns: İkinci ROM seçeneğimiz Dirty Unicorns. Yine popüler cihazlar için Android 6.0 Marshmallow ROM’u bulabileceğiniz bir platform. Hatta topluluk sınırlı sayıda cihaz için Android 6.0.1 Marshmallow desteği bile vermeye başlamış. İncelemenizde fayda var.

En iyi Android 6.0 ROM’ları! - Page 3

Cataclysm: Cataclysm oldukça geniş bir özellik yelpazesine sahip olsa da sadece Nexus cihazları destekliyor. Samsung, LG, Asus, HTC gibi diğer popüler markalar için bu platformdan destek almanız mümkün değil. Eğer bir Nexus kullanıyorsanız Cataclysm ile yeni kapılar aralayabilirsiniz.

En iyi Android 6.0 ROM’ları! - Page 4

crDROID: crDROID son dönemlerin en popüler Android platformlarından bir tanesi. Çok sayıda cihazı desteklemesiyle dikkat çekiyor. LG G2, G3, Galaxy S4, HTC One M7, Xperia Z3 gibi çok sayıda cihaza şimdiden Android 6.0 Marshmallow yükleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.