Cleartrip

Cleartrip’in Android uygulaması mükemmel uçuşunuzu dört basit kriterle özetliyor. Kalkış ve varış noktaları, kalkış tarihi, sınıf ve yolcu sayısı. Ayrı bir sekme dönüş tarihinizi belirlemenizi sağlıyor. Arama isteğinizi gönderdiğinizde basit fakat bilgilendirici sonuçlar size dönüyor. Android uygulamasının gerçek başarısı bu kadar çok bilgiyi bu kadar az piksele sığdırabilmesi. Sık uçuş yapmayan ve yüzeysel bilgi yığınları ile şaşkına dönen kişiler için harika bir uygulama.

Digg

Eğer Feedly size hitap etmiyorsa korkmayın. Digg aynı oranda etkiliyici bir olasılık. RSS okuyucu işlevinin yanı sıra, Digg çalışanları tarafından özenle seçilen makale ve yazılara da ulaşabiliyor olacaksınız. Ana sayfa küçük başlıklar ile geniş fotoğraflara öncelik veriyor. Feedly’e oranla daha görsele dayalı bir tasarım olmasına rağmen, gazetelerin alışıla gelmiş olan profesyonel tasarım öğelerine de sahip. Eğer rahatlayıp uzanmak ve internetten özenle seçilmiş içerik okumak istiyorsanız, harika bir seçenek.

Evomail

Evomail akılda kalıcı bi isim olmamasına rağmen uygulamada beş dakika geçirseniz bile bir daha unutamazsınız. Klasörlerinize ve etiketlerinize ulaşım çok kolay. Mesajları sola kaydırarak silebilir, sağa kaydırarak arşivleyebilirsiniz. Cihazınızı sallamak son yaptığınız işlemi geri alıyor. Email nadiren güzeldir, ama işlevselliği ve kullanım kolaylığı Evomail’i çekici kılıyor.

Expense Manager

Her hafta harcamalarınızı gözden geçirmek çok zaman alıcı ve zahmetli olabilir. Eğer şık ve güzel bir Android uygulaması kullanırsanız işiniz görece daha kolay bir hale gelebilir. Expense Manager harcamalarınızı parlak, belirgin renklerle ifade ederek (sağlık kırmızı, yemek yeşil gibi) kazancınızın nereye gittiği hakkında bir bakış yaratıyor. Bir bütçe belirleyip sonra ordan gelen bilgileri bir pasta grafiğe dökerek günlük harcamalarınızı takip edebilirsiniz. Harcamalarınızı sizin için düzenlemese de yüzünüze bir gülümseme getirebilir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.