Çift SIM kart konusunda şimdiye kadar pek fazla atılım yapmayan HTC, üst segmente ait yeni cihazının çift SIM kartlı versiyonunu da duyurdu. Ülkemizde de satışa çıkan HTC One A9 modelinin çift kartlı versiyonunu almak mümkün. Ancak bunlar özel cihazlar olduğu için sınırlı sayıda gelebilir. Elinizi çabuk tutmanız gerek.

Sony de tıpkı HTC gibi çift SIM kart konusunda pek fazla öne çıkan bir marka değil. Ancak şimdi, IFA 2015’te duyurulan Xperia Z5 modelinde çift SIM kart desteği görmek mümkün. Su geçirmezlik, köşeli tasarım, uzun pil ömrü ve çift SIM kart. Bu özellikler sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa neredeyse başka alternatifiniz yok.

Micorosft’un yeni yıldız Lumia 950, çok sayıda yeni özellik ile ön plana çıkıyor. Bu özelliklerden bir tanesi de çift SIM kart. Windows 10 Mobile işletim sisteminin öncüsü olan Lumia 950, çift SIM kart desteği ile çok daha cazibeli hale geliyor.

Çinli Huawei’nin nispeten yeni modellerinden P8, şık metal tasarımının yanı sıra çift SIM kart arayanların ihtiyaçlarına da yanıt veriyor. Telefon, Huawei’nin en iyi cihazlarından bir tanesi. Eğer çift SIM kartlı ve hızlı bir akıllı telefon arıyorsanız, değerlendirmenizi öneririz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.