Mobil

En iyi fiyat / performans kamerasına sahip modeller

Hangi telefon en iyi kameraya sahip? Hangi telefon sizin ihtiyacınızı karşılayacak? En iyi Android ve Apple telefonları test ettik ve işte sonuç:

En iyi fiyat / performans kamerasına sahip modeller - Page 2

1. Samsung Galaxy S21: Şimdiye kadarki en iyi telefon kamerası

Galaxy S21, akıllı telefon fotoğrafçılığı açısından beklentilerin çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Henüz Galaxy S21 Ultra'yı test etmedik, ancak normal model söz konusu olduğunda, karşılaştığımız telefonların en iyisi  bu diyebiliriz.

Sadece 8K çözünürlüklü video kaydını destekleyen (olağanüstü sonuçlarla) tek akıllı telefon olmaya devam etmekle kalmıyor, aynı zamanda Galaxy S21'in yakınlaştırma yetenekleri rakipsiz. 30x'e kadar yakınlaştırma aralığı sunan Galaxy S21, teleskopik fotoğrafçılık söz konusu olduğunda gerçekten şaşırtıyor. Galaxy S21'in iyi aydınlatılmış ortamlarda, mükemmel dinamik aralık ve doğrudan ekrandan fırlayacakmış gibi görünen zengin, cesur renklerle ayrıntılı zengin görüntüler yakalayabildiğini gördük. Telefonun gece modu ayrıca, rahatsız edici görsel gürültü eklemeden ve sokak ışıklarını söndürmeden görüntünün parlaklığını artırma konusunda müthiş  bir iş çıkardı.

Ayrıca hem ön hem de arka kameralardan aynı anda fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Hepsinden iyi haber, tüm Galaxy S21 modellerinin standart olarak 5G desteğiyle gelmesidir, bu nedenle 5G alanında yaşayacak kadar şanslıysanız, çekimlerinizi her zamankinden daha hızlı bir şekilde sosyal medya platformunuza yükleyebilirsiniz.

Temel özellikler: - Arka kamera:  12MP, 64MP (3x telefoto), 12MP (geniş); Diyafram: f/1.8; Stabilizasyon: optik; Video çözünürlüğü: 24 fps'de 8K; Ön kamera: 10MP

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.