Mobil

En iyi fiyat / performans kamerasına sahip modeller

Hangi telefon en iyi kameraya sahip? Hangi telefon sizin ihtiyacınızı karşılayacak? En iyi Android ve Apple telefonları test ettik ve işte sonuç:

En iyi fiyat / performans kamerasına sahip modeller - Page 4

2. Apple iPhone 13 Pro: Video için en iyisi

Apple'ın iPhone 13 Pro'su listedeki en pahalı telefonlardan biri ancak 60 fps'de güvenilir fotoğraflar ve net, sabit 4K video çekmek için çok iyi bir iş çıkarıyor.

13 Pro Max arkada üç kameraya sahip. Ana kamera yine bir akıllı telefonda sensör kaydırmalı sabitleme sağlar ve videolarınızı olabildiğince sabit tutar, geniş f/1,5 diyafram açıklığına sahip 12 MP kamera ünitesinden oluşur. Diğer iki kamera geçen yıla benziyor: tam çerçeve sensörlü bir kamerada optik görüntü sabitleme (OIS) ve 77mm merceğe eşdeğer bir görüş alanı olan 12MP (f/2.8) 3x telefoto zoom kamera ve yine 12 MP çözünürlüğe sahip, ancak f/1.8 diyafram açıklığına ve tam çerçeve sensörlü bir kameradaki 13 mm lense eşdeğer görüş alanına sahip ultra geniş kamera.

Fotoğraf kalitesi mükemmel olsa da en iyi yanı iPhone 13 Pro'nun video yetenekleridir. Yine Dolby Vision desteğiyle maksimum 60 fps kare hızında 4K çözünürlükte çekim yapan başka hiçbir akıllı telefonun video çalışmaları bu kalite düzeyine ulaşmış değil. Şüphesiz bu pahalı bir seçimdir, ancak hareket halindeyken mükemmel kalitede videolar çekmek istiyorsanız bu seçime değecektir.

Temel özellikler: - Arka kamera: 12MP, 12MP (geniş), 12MP (3x telefoto zoom); Diyafram: f/1.5, f/2.8, f/1.8; Stabilizasyon:  sensör ve optik; Video çözünürlüğü: Dolby Vision ile 60 fps'de 4K; Ön kamera: 12MP

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.