Mobil

En iyi Google Daydream oyunları ve uygulamaları!

Google Daydream View için en iyi oyun ve uygulamaları sizler için listeledik. Google Daydream View'a sahip olanlar veya almayı düşünenler bu içeriğe mutlaka göz atmalı.

En iyi Google Daydream oyunları ve uygulamaları!

Halihazırda bir Google Daydream View'a sahipseniz veya satın almayı düşünüyorsanız muhtemelen siz de biz gibi hevesli bir teknoloji düşkünüsünüz. Sizler için en iyi Google Daydream View oyun ve uygulamalarını listeledik. Bu listedeki oyun ve uygulamalar yüzünden Daydream View satın almak isteyeceksiniz.

Danger Goat

1481008395_best-daydream-view-games-apps-1.jpg

Danger Goat, tuzakları tetikleyerek ve yol boyunca engellerden kaçınarak bir keçiyi yönlendirdiğimiz bir bulmaca platform oyunu. Bir yanlış hareketiniz ile keçi arkadaşınız bir roket ile fırlatılabilir veya bir kara mayını ile havaya uçabilir.

Bu oyun mobil VR'da gördüğümüz en ilgi çekici 3B bulmaca oyunlarından biri.

Fiyatı: 5.99 dolar 

Fantastic Beasts & Where to Find Them

1481009002_fantastic-beasts.jpg

Fantastic Beasts, Harry Potter evreninde geçen bir iksir üretme, büyü yapma ve canavar besleme oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Daydream View'in jiroskop kumandasının daha yoğun şekilde entegre edildiği oyunun daha gelişmiş bir sürümünü görmek gerçekten heyecan verici olabilir.

Büyü sopası benzeri özellikleri, VR'ın diğer dünya deneyimleriyle birleştiğinde, kendinizi büyü dünyasının cennetinde bulabilirsiniz.

Fiyatı: Ücretsiz

The Arcslinger

1481010444_best-daydream-view-games-apps-4.jpg

Arcslinger, karikatürize bir hikaye ve yaratıcı silahlarla geliştirilmiş, vahşi batı FPS oyunu. 15 farklı seviye ile bol bol ateş etme olanağınız var. Ayrıca istediğniz zaman bırakabilir ve sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Fiyatı: 7.99 dolar

Wonderglade

1481010714_golftiptiltimage.jpg

Wonderglade, Daydream VR setinden bekleyebileceğiniz oyun türünü sergileyen, çocuk merkezli ücretsiz bir oyun. Jiroskop kumandasını ve 3D görünümlerini sezgisel olarak kullanan dört karnaval tarzı oyun bulunuyor.

Çocuksu grafikler ve ses efektleri canlı ve detaylı. Mobil VR'nin en iyi yanı, çocuğunuzun takıp kendi başına oynayabilmesidir. 

Fiyatı: Ücretsiz

WSJ VR

 1481011130_best-daydream-view-games-apps-5.jpg

Sadece oyuncular kendini VR'a atmıyor. Medya, bu teknolojiyi geleceğe bakarak kucaklayan başlıca endüstrilerden sadece bir tanesi.

Wall Street Journal'daki bu ücretsiz uygulama, hisse senedi piyasasının vahşiliğini sanal gerçeklikte görselleştirmenize ve en son haberleri ve etkileyici etkileşimli hikayelerin ve belgelsellerin bir listesini görüntülemenize olanak tanıyor.

Fiyatı: Ücretsiz

Jaunt VR

1481011502_best-daydream-view-games-apps-6.png

VR film yapımı ilginizi çekiyorsa, bu Daydream yoluyla keşfetmek muazzam bir deneyim olacaktır. Jaunt VR, düzinelerce orijinal sinematik VR başlığını tek bir yerde bulunan ücretsiz bir uygulama.

İlgi alanları siyaset, stil, sanat, kültür, spor, korku, müzik, seyahat ve daha fazlasını içeriyor.

İçeriği birkaç farklı konser ve Disney'in Lion King müzikalini içeriyor, ancak her zevke uygun filmler ve belgeseller bulunuyor.

Fiyatı: Ücretsiz 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.