Mobil

En iyi kamera telefonu geliyor

Kamera telefonlarına sıkı bir rakip geliyor

En iyi kamera telefonu geliyor

Oppo N-Lens N1 kameralı telefonlar dünyasındaki sıradaki büyük teknoloji olmaya aday. Kamera telefonları konusunda şuan en istikrarlı ilerleyen Nokia Lumia’lar ve Ultra piksel teknolojisiyle HTC geliyor.

Xenon flash sistemiyle gelen Oppo N-Lens N1 Çin’in en gözde kameralı telefonlarından biri olacak. Ayrıca Çin dışına da satışının yapılacağı belirtiliyor. 13 mega piksel kamera sadece mega piksellerden oluşmuyor. Muhteşem bir resim kalitesi vaat eden Oppo Android telefonunda “Owl” resim çiplerini kullanmış.

1375787002_oppo-n-lens-phone-leaks-out.jpg

Bu teknoloji sayesinde düşük ışıkta dahi çekimler çok kaliteli sonuçlar veriyor. Bir telefonun kamerasını en kalitesiz gösterdiği an zaten düşük ışık altındadır. Oppo N-Lens 480$ kontratla geleceği belirtiliyor.

Oppo da Huawei gibi hızlı gelişme gösteren Çinli firmalardan biri. Sonraki sayfalarda Oppo N-Lens’in resimlerini inceleyebilirsiniz.


1375787030_oppo-n-lens-phone-leaks-out-3.jpg


1375787047_oppo-n-lens-phone-leaks-out-1.jpg


1375787066_basliksiz-2.jpg

Yorumlar
Misafir
aman ne yaptınız siz böyle bir konu açılırmı samsung fanatikleri ayağa kalkar en iyi kameralı telefon sıralamasında samsung yok adamlar küsmesin :)
Cevapla
Misafir
gorüntü yok debug mode diye yazı var
Cevapla
dandik
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.