Mobil

En iyi Oppo telefon modelleri – Şubat 2021

Şubat ayı güncel fiyat ve özellik bilgileri ile birlikte, en iyi ve en beğenilen Oppo telefon modellerini sizler için bir araya getirdik.

En iyi Oppo telefon modelleri – Şubat 2021 - Page 1

Elimizden düşürmediğimiz cep telefonları icat edildiğinden bugüne çeşitli evrimlerden geçmiş, bilgisayarlar ile yarışır bir teknolojiyi yakalamıştır. Hatta öyle ki, bilgisayarlarımızda yapığımız birçok işlemi, cep telefonlarımızdan daha kolay ve hızlı şekilde yapabiliyoruz.

Örneğin telefonlarımızdaki uygulamalar sayesinde, herhangi bir web siteye üye olmak oldukça basit. Alışveriş sepetinizi kolayca kontrol ederek sipariş vermeniz mümkün. Malumunuz, koronavirüs salgını sebebi ile kısıtlamalara maruz kaldığımız şu günlerde en çok kullandığımız uygulamaların başında alışveriş geliyor. Aynı şekilde banka uygulamaları, EFT, havale vs vs.

Tahmin edersiniz ki, bahsettiğimiz üst düzey özellikler bunlar değil. Örneğin; 25 dakika içinde yüzde 100 şarj özelliği, örneğin 120 MP çözünürlüğe sahip kameralar ve bunun gibi bazı özelliklerden bahsediyorum.

2021 yılının en büyük yıldızlarından birinin de, Oppo olduğunu söyleyebiliriz. Zira Oppo, 2020'nin 3. çeyreğinde gerçekleştirdiği 29,8 milyonluk satışla akıllı telefon pazarında Apple'ın ardından 5'inci sırada yer alırken, pazarın yüzde 8,2'sini elinde tutuyor. Ayrıca Türkiye'ye yatırım kararı alan ve yaklaşık bin kişiye istihdam sağlaması beklenen Çinli teknoloji devi Oppo'nun içinde bulunduğumuz şubat ayında üretime başlamayı planladığını da bir kez daha hatırlatalım.

Hazırlamış olduğumuz listemizde Şubat ayı güncel fiyat ve özellik bilgilerinin yer aldığı, en iyi Oppo telefon modelleri bulunuyor.

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, siz değerli okuyucularımız için derlemiş olduğumuz bu listemize hep birlikte göz atalım.

İşte en iyi Oppo telefon modelleri;

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.