Mobil

En iyi Puzzle uygulamalarını şimdi indirin

Bu Puzlle oyunlarından vazgeçemeyeceksiniz.


2012 itibariyle App Store bünyesinde 775,000’den fazla uygulama bulunuyor. Bu geniş alana yayılmış uygulama ormanında bazen yolumuzu bulmak zor olabiliyor. En iyi uygulamaların sürekli seçilmesinin, değişmesinin de en büyük sebebi bu.

Puzzle uygulamaları vazgeçilmez oyun kategorisinden biri. Bir çoğunun da bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz. İşte sizin için seçtiklerimiz:

Pudding Monsters

Android ve iOS’lar için 0.99$ fiyatla satışa sunulan cihaz Cut the Rope oyununun yapımcısının elinden çıkıyor. Cut the Rope uzun bir süre en çok indirilenler arasında bulunan oyunlardan biridir. Oyundaki asıl amaç arkadaşlarınızı kurtarmak olacak. Karşınıza çözmeniz gereken çeşitli puzzle’lar gelecek. Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

1358590933_a.jpg

>> Google Play

>> App Store


Contre Jour

Android ve iOS için 0.99$’dan satışa çıkan oyun, sanatla eğlencenin buluştuğu çizgide geliyor. Parmaklarınızı sırrı çözmek için kullanma zamanınız geldi. Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

1358590947_unnamed.jpg

>> Google Play

>> App Store


Freezel

Android ve iOS için 0.99$ fiyatla gelen oyun da puzzle kategorisinin en iyilerinden. Yer çekimine karşı koyan oyun fiziksel kuralları temel alan bir alt yapıya sahip. Uygulamayı aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

1358590959_kdjfkls.jpg

>> Google Play

>> App Store

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.