En iyi Quad HD ekranlı telefonlar!

4K ile Full HD çözünürlük arasındaki bir basamak olan Quad HD çözünürlük, oldukça tatminkar bir görüntü deneyimi sunuyor. Bu galerimizde 1440 x 2560 (Quad HD) çözünürlük sunan en iyi ve en güncel akıllı telefonları sizler için derledik.
En iyi Quad HD ekranlı telefonlar! - Page 1
Samsung, Quad HD çözünürlüğe ilk geçiş yapan üreticilerden biri olmuştu. Şimdi ise güncel tüm amiral gemisi telefonlarında 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip ekran panelini kullanıyor. Note 5, bu modellerden bir tanesi.
En iyi Quad HD ekranlı telefonlar! - Page 2
İlk olarak Galaxy S5 LTE-A versiyonunda gördüğümüz Quad HD çözünürlük, Galaxy S6 modelinin tüm versiyonlarında kullanılıyor. Galaxy S6, S6 Edge ve S6 Edge+ modellerinde 1440 x 2560 çözünürlük kullanılıyor.
En iyi Quad HD ekranlı telefonlar! - Page 3
HTC markası ilk kez One M9+ modelinde Quad HD çözünürlüğe yer verdi. Daha sonra ise E9+ ve ME modellerinde de bu çözünürlüğü gördük.
En iyi Quad HD ekranlı telefonlar! - Page 4
LG’nin en güncel amiral gemisi olan V10 modelinde de Quad HD çözünürlük görüyoruz. LG, daha önce G4 modelinde de bu çözünürlüğü kullanmıştı. Önemli ekran paneli üreticilerinden olan LG, bu çözünürlükle iyi işler çıkarıyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.