En iyi Ramazan uygulamaları - 2019! - Page 1

Mobil cihazlarımız için sosyal ağ, trafik, navigasyon, haber, sağlık, bankacılık, yemek, harita, alışveriş ve daha pek çok alanda uygulama mevcut ve bu uygulamaların çoğunu aktif olarak kullanıyoruz.


Aynı şekilde Ramazan ayı için de çok sayıda uygulama mevcut. 

En iyi Ramazan uygulamaları - 2019! - Page 2

Biz de Ramazan ayında oruç tutarken birçok konuda yardımcı olabilecek mobil uygulamaları sizler için derledik. İşte Android ve iOS platformunda yayınlanan o uygulamalar;

En iyi Ramazan uygulamaları - 2019! - Page 3

İmsakiye 2019


Ramazan aylarının en önemli unsurlarından biri kuşkusuz imsakiyeler. Eskiden kağıda basılan imsakiyeler artık akıllı telefonlardaki yerini de almış bulunuyor. Kullanıcılara bulundukları şehre göre iftar ve sahur vakitlerini hatırlatan İmsakiye 2019, ücretsiz olarak indirilebiliyor.


İmsakiye 2019 uygulamasını iOS için buradan Android için buradan indirebilirsiniz.

En iyi Ramazan uygulamaları - 2019! - Page 4

Ramazan İmsakiyesi 2019


Ramazan İmsakiyesi 2019 ile iftar ve sahur takibi yapabilirsiniz. Uygulama ezan saatlerini internetten otomatik olarak almakta olup sürekli güncellemektedir. Aylık imsakiye özelliğiyle 1 aylık ramazan imsakiyesine gözatabilirsiniz.


Uygulama internetsiz Ramazan imsakiyesi olup internete ihtiyaç duymadan çalışmaktadır.


Ramazan İmsakiyesi 2019 uygulamasını Android için buradan indirebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.