En iyi şarj eden kılıflar! - Page 1

Mophie markasının ürünü listemizin en ince modellerinden biri. Ürün 88 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip. İçerisinde 2750 mAh’lık bir batarya yer alıyor. Bu batarya ile iPhone’ununuzun pil ömrünü rahatlıkla ikiye katlayabiliyorsunuz. Firma +10 saat internet gezinimi vaad ediyor.

En iyi şarj eden kılıflar! - Page 2

Spigen, kılıfları ile yakından tanıdığımız bir marka. iPhone 6s için yaptığı şarjlı kılıfın kapasitesi 3100 mAh. Fiyatı ise sadece 36 Dolar. Bu ürün ile iPhone 6s’i yaklaşık olarak 2 kez tam şarj edebilirsiniz. Ancak tabii ki şarj esnasındaki kullanım ve elektrik kaybı sebebiyle onu 1.5 kez şeklinde düşünebilirsiniz.

En iyi şarj eden kılıflar! - Page 3

I-Blason markası listenin en incelerinden bir tanesi. 3200 mAh kapasiteli kılıfın inceliğini aşağıdaki fotoğraftan sizler de görebilirsiniz. Üretici firma ortalama kullanımda 3 gün pil ömrü vaad ediyor. Kılıfın fiyatı ise 50 Dolar.

En iyi şarj eden kılıflar! - Page 4

Alpatronix firmasının ürününde 3100 mAh kapasite bulunuyor. Ürünün arkası fazlaca şişkin görünüyor. Ancak bu üründe diğerlerinde olmayan bir özellik var. Eğer kılıfın renginden sıkılırsanız, çerçeve kısmını değiştirebiliyorsunuz. 3100 mAh kapasiteli kılıfın fiyatı 42 Dolar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.