Mobil

En iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları

iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamalarını sizler için bir araya getirdik. Bu uygulamalar sayesinde yasal yollardan ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz.

En iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları

Müzik sektöründe bir devrim olarak nitelendirilen Stream özelliği sayesinde, kullanıcılar aylık ücret ödeyerek Spotify, Apple Music, Tidal ve Fizy gibi çevrimiçi müzik servislerinden müzik dinleyebiliyor. Ancak müziğe ücret ödemek istemeyen kullanıcılar da azımsanamayacak kadar çok. Yasadışı yollar yerine tamamen yasal olan yöntem ile müzik dinlemek için iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamalarını sizler için bir araya getirdik.

iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları sizden hiçbir ücret talep etmeyerek tamamen yasal yollardan müzik dinleme hizmeti sunuyor. Ancak bu uygulamaların ücretsiz olduğu için en büyük handikabı çevrimdışı müzik dinleme hizmeti sunmuyor olmaları.

iPhone için en iyi ücretsiz müzik dinleme uygulamaları

SoundCloud

Müzik sektöründe amatör ve indie gruplar için bulunmaz bir nimet olan SoundCloud platformunda yüzbinlerce müzik bulunuyor. Kullanması kolay bir arayüze sahip olan SoundCloud'a ister üye olarak çalma listeleri oluşturabilir, isterseniz de üye olmadan platformdaki tüm müzikleri ücretsiz dinleyebilirsiniz.

SoundCloud'ı indirmek için tıklayın

1480927731_ekran-resmi-2016-12-05-11.48.11.png

VOX Unlimited Music

FLAC kalitesinde ücretsiz müzik dinleme imkanı sunan VOX Unlimited Music uygulaması, kullanıcılara sunmuş olduğu lisanslı Bass Equalizer ayarı ile tabiri caizse kulakların pasını siliyor. Milyonlarca müziği bünyesinde barındıran VOX ile çalma listeleri oluşturabilir, arkadaşlarınız ile şarkı paylaşabilir ve yeni şarkılar keşfedebilirsiniz.

VOX Unlimited Music'i indirmek için tıklayın

1480927753_ekran-resmi-2016-12-05-11.47.27.png

Undrtone

Müzik dinleme ve paylaşma özelliği ile kendi içerisinde sosyal medya olma özelliğini taşıyan Undrtone sayesinde hem ücretsiz müzik dinleyebilir, hem de yeni şarkıları keşfedebilirsiniz. SoundCloud tabanlı çalıştığı için tamamen yasal olan Undrtone'a dilerseniz Spotify üyeliğinizi de bağlayarak oluşturduğunuz çalma listelerini çevrimdışı da dinleyebilirsiniz.

Undrtone'u indirmek için tıklayın

1480928118_ekran-resmi-2016-12-05-11.54.54.png

Noon Pacific

SoundCloud tabanlı çalışan en başarılı platformlardan biri olan Noon Pacific, kullanıcılarına haftalık olara yeni çalma listeleri sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan ve sade bir arayüze sahip olan Noon Pacific ile yeni şarkılar keşfedebilir ve bunları iPhone üzerinden çevrimiçi dinleyebilirsiniz.

Noon Pacific'i indirmek için tıklayın

1480928457_ekran-resmi-2016-12-05-12.00.25.png

White Label

Hip-Hop türünde müzik dinlemeyi sevenler ve yeni şarkılar keşfetmek için geliştirilen White Label sayesinde; SoundCloud'da yer alan Hip-Hop şarkılarını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip olan White Label'da, dinlediğiniz sanatçı hakkında Twitter üzerinden neler konuşulduğunu da uygulamadan çıkmadan görebiliyorsunuz.

White Label'i indirmek için tıklayın

1480928682_ekran-resmi-2016-12-05-12.03.59.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.