Mobil

En iyi uygulamaları sizler için seçiyor

İyi uygulamaları bırakın o seçsin

En iyi uygulamaları sizler için seçiyor

Google Play Store'da 700,000'den fazla uygulama bulunuyor. Bunların ne hepsini indirip denemek mümkün, ne de göz kararı en iyi ve kullanışlı olanları öğrenmek mümkün. Bunun yanı sıra ekran görüntüleri ve açıklamalar da epey yardımcı olsa da hepsini okumak da ne yazık ki mümkün değil.

Ancak uygulama marketindeki onca uygulamaya emek verildiğini düşündüğümüzde aralarında bazen çok kullanışlı uygulamalar hakettiği değeri göremeyebiliyor. Bunun yanı sıra bir de akıllı telefonlarını süs olarak kullananlar var. Hiç bir uygulama kullanmadan telefon taşıyan bu insanlara nedenini sorduğumuzda güzel uygulamaları bilmediklerini savunuyorlar. Ancak bu uygulamalar en iyi uygulamaları sizler için seçmek için tasarlandı.


1. Fetch

AppDisco olarak da bilinen uygulama Google Play Store'u andrıan ara yüzüyle de kullanımı kolay bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Artık uygulama marketinde kaybolmaya son, bu uygulama sizin için her gün güzel uygulamaları bulacak!

1360754488_unnamed.jpg

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.2. Hubbl

Oyun ve uygulama önerilerinde usta uygulamalardan biri de Huubl. Hubbl sosyal medya mantığıyla çalışarak arkadaşlarınızın sık kullandığı uygulamalardan yola çıkarak sizlere tavsiyelerde bulunur. Böylece arkadaşlarınızla benzer uygulamalar kullanarak hoşunuza gidecek uygulamaları bulursunuz.

1360754677_unnamed-2.jpg

Ücretsiz olarak karşımıza çıkan uygulamayı indirmek için tıklayın.3. Appreciate

Android uygulama marketi Appreciate'den sorulur. Appreciate sizin kişisel marketiniz olacak. Geniş kullanıcı veri tabanından aldığı verilere bakarak kullanıcıların en çok beğendiği uygulamalara sizlere sunar.

1360754544_unnamed-1.jpg

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Yorumlar
Misafir
appsfire de var oneririm
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.