Mobil

En iyi Windows Phone telefon Nokia Lumia 900 seçildi!

Consumer Reports Nokia Lumia 900'ü en iyi Windows Phone telefon seçti.

En iyi Windows Phone telefon Nokia Lumia 900 seçildi!

Consumer Reports kâr amacı gütmeyen bir kurum olması, objektif tutumu ve yansız eleştirileri ile özellikle Amerikan halkı için son derece güvenilir bir kaynak olarak görülüyor. Consumer Reports'a göre Nokia Lumia 900 önümüzdeki ay kutlanacak olan Babalar Günü için 'dedelerimize ve babalarımıza hediye edebileceğimiz en iyi elektronik ürünlerden birisi.

1337786760_nokia-lumia-900.jpg

Consumer Reports konuyla ilgili açıklamasında, modelin 4G desteği, ekranı ve kamera özellikleri açısından gayet tatminkar bir deneyim vaat ettiğini söyledi.

Consumer Reports'un seçiminde etki eden unsurlardan biriside Nokia Lumia'nın Amerika'da 100 dolar ön ödeme+2 yıl taahhüt vererek uygun sözleşme şartları sunması oldu. Açıklamaların içinde buda belirtiliyordu.

1337786790_nokia-lumia-900-fuschia-international-620x423.jpg

Yıllık test bütçesi 21 milyon dolar olan kurumun cihazlara yönelik yaptıkları ürün testlerinin hiçbirisinde üretici firmadan örnek ürün kabul etmemesi ve kendi bütçelerinden satın almaları Consumer Reports'a 'kâr amacı gütmeyen' yakıştırılmasının yapılmasına neden oldu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.