Geçtiğimiz ay gelen vergi zammı sonrasında tahmin edeceğiniz üzere tüm telefon modellerinin fiyatları olumsuz anlamda etkilendi. Dolar kuru ise malumunuz, her geçen gün artmaya devam ediyor. E tabi bunun üzerine KDV, ÖTV, TRT, Gümrük ve Teknik gibi vergiler de eklenince. Uygun fiyata sahip güzel bir telefon bulmak oldukça zorlaştı. Amiral gemisi telefon fiyatları ise böyle giderse araba fiyatları ile yarışacak hale gelecek.


Amiral gemisi demişken, eskiden amiral gemisi telefon denildiğinde aklımıza iPhone, Samsung gibi markalar gelirdi. Ancak şu anda Huawei, Xiaomi, Oppo gibi Çinli teknoloji liderlerinin de piyasada ciddi şekilde yer aldığını görüyoruz.


Biz ise bu içeriğimizde Haziran ayı güncel fiyat ve özellik bilgilerinin yer aldığı, en iyi Xiaomi telefon modellerinin bulunduğu listemize hep birlikte göz atacağız.


Ancak listemize göz atmadan önce, listemizde yer alan telefon modellerine ait fiyatların internet üzerinden alınmış fiyat bilgileri olduğunu belirtelim. Sizlerin de tahmin edeceğiniz gibi mağaza fiyatları çok daha yüksek olacaktır.  Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan en güncel fiyatları ile en iyi Huawei telefon modellerinin bulunduğu listemize hep birlikte göz atalım.


İşte en iyi Xiaomi telefon modelleri;

Xiaomi Mi 10


Ortalama Fiyat: 8.600,00 TL

Xiaomi Mi 10


Ortalama Fiyat: 8.600,00 TL

Xiaomi Mi 9T Pro


Ortalama Fiyat: 5.000,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.