En iyi yerli yapım 5 mobil oyun - Page 1

Türk bilişim şirketi İzmo tarafından geliştirilen Online Kafa Topu oyununda kendi futbolcu karakterinizi oluşturuyor ve diğer çevrimiçi rakiplerle maçlar yapabiliyorsunuz aynı zamanda oyunda maç esnasında kullanabileceğiniz özel yetenekler de bulunuyor. Oyunda elde ettiğiniz paralarla karakterinize yeni eşyalar ve yetenekler alabilirsiniz.

En iyi yerli yapım 5 mobil oyun - Page 2

Türk geliştirici Alper Sarıkaya'nın yaptığı Manuganu oyununun devamını olan Manuganu 2 bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Koşma, zıplama, yuvarlanma, uçma ve yüzme hareketleriyle karakterinizi yönetip platformları aştıktan sonra bölüm sonu canavarını yenerek bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz.

En iyi yerli yapım 5 mobil oyun - Page 3

Daha önceden Dolmuş Driver oyunuyla Türk halkına hitap eden bir oyunla karşımıza çıkan Gripati, bu kez Çatlak Yumurta oyununa farklı dil seçeneklerini dahil ederek dünya geneline hitap ediyor. Türkiye için tamamen Türkçe seslendirmeler bulunan oyunda çevrimiçi karakterinizi oluşturarak diğer kullanıcılarla yumurtalarınızı çarpıştırıyor ve kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda görevleri tamamlayarak seviye atlayabilir ve yeni yumurtaların kilidini açabilirsiniz.

En iyi yerli yapım 5 mobil oyun - Page 4

Gulyabani Games tarafından geliştirilen ve MobileCraft tarafından yayınlanan Mushboom listemizdeki Manuganu 2 oyunu gibi bir platform oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda Fukko isimli karakteri yöneterek uyayana kadar platformda ilerliyor ve yeterli mantarı topladığınızda bölümün son kısmına geliyorsunuz ve burada daha hızlı mantarlar edinebiliyorsunuz. Daha sonra mantarlarınızı oyunda para birimi olarak kullanıp karakterinizi geliştirebiliyorsunuz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.