En kullanışlı hava durumu uygulamaları - Page 1

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan bu uygulama ise Türkiye hakkındkai verileri doğrudan kaynağından alabileceğiniz detaylı bir hava durumu uygulaması olarak göz dolduruyor.

En kullanışlı hava durumu uygulamaları - Page 2

Tekneyle açılıp balık tutmak gibi bir hobiniz varsa veya yelkencilikle ilgileniyorsanız, rüzgar durumunu takip etmenin ne kadar hayati olduğunu bilirsiniz. Hızı yükselen bir rüzgara açık denizde yakalanmak bazen ölümcül sonuçlar doğurabilir. O nedenle denizciler hava durumunda rüzgarın hızını anı anına takip etmek zorunda kalırlar. Android cihazlar için geliştirilmiş olan Windguru ise dünyanın tüm denizlerindeki rüzgar durumunu anı anına veren bir uygulama. Cebinde telefonu olan denizciler için, o gün denize açılmak için uygun bir gün olup olmadığını anlamak, ekrana bakmak kadar kolay.

En kullanışlı hava durumu uygulamaları - Page 3

Apalon Apps Kötü havanın size sürpriz yapmasına izin vermeyin! Canlı hava durumu ile birlikte göz kamaştırıcı duvar kağıtlarını ana ekranına ayarla ve karşılaşacağın herhangi bir hava durumunun farkında ol. Dışarıda hava ister bulutlu, ister yağmurlu, ister karlı, hatta isterse fırtınalı olsun, Canlı Hava Durumu o anki hava durumunu, yaşadığınız şehir ve dünyanın birçok yeri ile ilgili hava tahminlerini size bildirir. Soğuk veya sıcak hava, cihazınızın net ekranında sihirli bir şekilde canlanacak. Canlı Hava Durumu zaten dışarıdaymışsınız hissini size yaşatacağından, hava nasıl diye pencereden dışarıya bakmanıza gerek bile kalmayacak!

En kullanışlı hava durumu uygulamaları - Page 4

Havayı Koklayan Adam CNN TÜRK'ün Meteoroloji Editörü Bünyamin Sürmeli'nin hava durumu uygulaması.. Ücretsiz olarak iOS ve Android kullanıcılarına hizmet veriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.