Digg Reader


Google Reader'ın kapanmasının ardından pazardan pay kapma yarışına girenler arasında Digg de bulunuyor. 26 Haziran tarihinde beta olarak hayata geçen RSS okuyucusu, iOS versiyonunu da kullanıcılara sundu. Digg ayrıca, yeni bir uygulama yapmak yerine varolan iPhone uygulamasına okuyucu fonksiyonunu dahil etme yoluna gitti.

Evernote


İnternetteki ilgi çekici linkleri ve verileri saklamak amacıyla oldukça kullanışlı olan Evernote uygulaması, yaptığı son güncelleme ile linkleri ”akıllı dosyalama” özelliği sayesinde daha düzenli bir şekilde saklamaya imkan vermişti. Evernote, iPhone/iPad, Android, ve Windows Phone cihazlarda kullanılabilir durumda.

Feedly


Özellikle popüler RSS haber takip uygulaması Google Reader'ın 1 Temmuz'da kapanmasının ardından oluşan boşluğu iyi değerlendiren Feedly, mobil kullanıcıları tarafından indirilme rekorları kırıyor. İlgi alanlarınızdaki sitelere üye olarak haber akışlarına anında ulaşmanıza imkan veren uygulama ücretsiz olmakla beraber, iPhone, iPad ve Android cihazlarda kullanılabiliyor.

Microsoft Office


Yazılım devi Microsoft'un popüler programı Office, kullanıcılarının taleplerini daha fazla geri çeviremeyip, geçtiğimiz ay iPhone ve iPad uygulamalarını duyurmuştu. Microsoft's Office 365 servisine üye olan kullanıcılar yıllık 99 dolar gibi bir ücretle bu uygulamaya mobil cihazlarında da sahip olabiliyor. Ürün şimdilik iPhone'da aktif durumda ancak tablet versiyonunun ise yakın zaman içerisinde piyasada olması bekleniyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.