Bir başka iki katmanlı kılıf ise Case-Mate tarafından üretilen Tough Case isimli kılıf. Takılan ilk katman sert plastik bir arka kapak olarak görev alıyor. İkinci katman ise daha yumuşak bir plastikten üretiliyor. Ekranın kenarlarındaki çıkınları ile ekranı da koruyan ürün için özel bir iddia yok. Ancak 1-2 metrelik yükselikten kabul edilebilir darbelerden koruyacaktır.

Fiyat: 30 Dolar

Sağlam kılıf denince akla gelen markalardan biri olan Speck, Galaxy S7 için de bir kılıf üretti. İnce yapısıyla dikkat çeken kılıfın tasarımı, markanın geleneksel çizgilerine de sahip. Her bir çizgi birbirinden bağımsız ve yumuşak plastikten imal edilmiş. Darbeler bu şekilde sönümleniyor.

Fiyat: 34.95 Dolar

Urban Armor Gear veya kısaltmasıyla UAG, Galaxy S7 için sağlam kılıf üreten markalardan bir diğeri. Her kılıfında aynı tasarımı üretip, onlarca farklı renk seçeneği sunan marka, Galaxy S7 akıllı telefonunu darbelerden korumak isteyenler için önemli bir alternatif. UAG’nin Galaxy S7 kılıflarında şimdilik 7 renk seçeneği bulunuyor.

Fiyat: 34.95 Dolar

Daha önce iPhone için de kılıf üreten Ballistic markasını Tough Jacket modelinin Galaxy S7 için satın alabilirsiniz. Yaklaşık 2 metreden düşüşlere karşı koruma sağlayan kılıfın köşelerinde ek plastik katmanlar bulunuyor. Bu katmanlardaki yumuşak malzemeler, düşüş anındaki kuvveti azaltmaya, sönümlemeye yarıyor.

Fiyat: 34.99 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.