En sağlam Galaxy Note 5 kılıfları

Spigen markasını kılıflarıyla yakından tanıyoruz. Bu kılıf ise esnek TPU malzemeden üretilmiş. Karbon dokuya sahip olan kılıf, S-Pen dokunmatik kaleme tam erişim sağlıyor. Fiyat olarak ise son derece uygun.Fiyat: 11 Dolar
En sağlam Galaxy Note 5 kılıfları - Page 1
Spigen markasını kılıflarıyla yakından tanıyoruz. Bu kılıf ise esnek TPU malzemeden üretilmiş. Karbon dokuya sahip olan kılıf, S-Pen dokunmatik kaleme tam erişim sağlıyor. Fiyat olarak ise son derece uygun.

Fiyat: 11 Dolar
En sağlam Galaxy Note 5 kılıfları - Page 2
Kılıf, yüksek güvenlik vaad ediyor ancak sensör ve portlara erişimi kısıtlamıyor. Sert ve yumuşak malzemelerden üretilen kılıf yüksek dayanıklılık sağlıyor.

Fiyat: 15 Dolar
En sağlam Galaxy Note 5 kılıfları - Page 3
VEGO’nun Galaxy Note 5 kılıfı su geçirmezlik iddiası taşıyor. Telefonu tamamen kaplayan kılıf her türlü zorlu şart altında maksimum güvenlik vaad ediyor. Fiyatı ise vaad ettiğini özelliklere göre son derece makul.

Fiyat: 18 Dolar
En sağlam Galaxy Note 5 kılıfları - Page 4
Artech markasının Galaxy Note 5 kılıfı UAG markasının tasarımlarını andırıyor. Bir yıl garanti veren kılıf, ön arka ve yan yüzeylerde tam koruma sağlıyor.

Fiyat: 15 Dolar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.