Son zamanlarda akıllı telefon fiyatlarında sürekli bir değişim söz konusu. Dolayısı ile telefon fiyatları da aldı başını gitti. Neredeyse bilgisayar fiyatları ile yarışmakta olan telefon pazarında birçok modelin olması doğal olarak kafa karıştırıyor. Bu anlamda ise en iyi fiyat performans telefonları internet üzerinden en çok aratılan kelime öbeklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.


Hal böyle olunca bütçesi kısıtlı olan ve yeni telefon almak isteyen kullanıcılar, genel olarak uygun fiyatlı bir model olmasının yanında, performans anlamında da yetersiz kalmayacak bir cihaz arayışındalar. Telefon alırken ödenen ücretler azımsanacak gibi değil. Kullanıcılarda da doğal olarak, ''bu kadar para ödüyorum, bari iyi birşey olsun'' düşüncesi hakim geliyor.


Tamam güzel de, telefon alırken nelere dikkat etmek lazım? Telefonun hafizası, RAM'i vs bunlar kullanıcı için ne anlam taşıyor. Alacağınız telefon ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı? Ucuz telefon alırken, birçok özellikten madur olur musunuz? Ya da kullanmayacağınız özellikler için çok daha fazla para vermekten mi korkuyorsunuz?


Biz de bu anlamda kafa karışıklıklarını gidermek için size yardımcı olmak adına Huawei'nin en iyi fiyat/performans telefonlarını sizler için bir araya getirdik. Eğer bu içeriğimiz ilgi görürse, benzer içerikleri diğer modeller için de yapacağız.


Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan Huawei'nin en iyi fiyat/performans telefonlarının yer aldığı listemize gelin hep birlikte göz atalım. (Not: Belirtilen fiyatlar internet alışverişi üzerinden baz alınmıştır. Mağazalardaki fiyatlar daha yüksek çıkabilir)


İşte fiyat/performans Huawei telefon modelleri;

Huawei Y5 2019


Fiyat: 1.594,00 TL

Huawei Y6 2019


Fiyat: 1.629,00 TL

Huawei Y6 2019


Fiyat: 1.629,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.