Telefon fiyatları aldı başını gitti. Bilgisayar fiyatları ile yarışmakta olan telefon pazarında birçok modelin olması doğal olarak kafa karıştırıyor. Bu anlamda ise en iyi fiyat performans telefonları internet üzerinden en çok aratılan kelime öbeklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.


Bütçesi kısıtlı olan ve yeni telefon almak isteyen kullanıcılar, genel olarak uygun fiyatlı bir model olmasının yanında, performans anlamında da yetersiz kalmayacak bir cihaz arayışındalar. Telefon alırken ödenen ücretler azımsanacak gibi değil. Kullanıcılarda da doğal olarak, ''bu kadar para ödüyorum, bari iyi birşey olsun'' düşüncesi hakim geliyor.


Peki telefon alırken nelere deikkat etmek lazım? Telefonun hafizası, RAM'i vs bunlar kullanıcı için ne anlam taşıyor. Alacağınız telefon ihtiyaçlarınızı karşılayacak mı? Ucuz telefon alırken, birçok özellikten madur olur musunuz? Ya da kullanmayacağınız özellikler için çok daha fazla para vermekten mi korkuyorsunuz?


Şimdi arkanıza yaslanın ve rahatlayın, çünkü tüm bu kafa karışıklıklarını çözme konusunda size yardımcı olmak adına Xiaomi'nin en iyi fiyat/performans telefonlarını sizler için bir araya getirdik. Eğer bu içeriğimiz ilgi görürse, benzer içerikleri diğer modeller için de yapacağız.


Sözü daha fazla uzatmadan Xiaomi'nin en iyi fiyat/performans telefonlarının yer aldığı listemize gelin hep birlikte göz atalım. (Not: Belirtilen fiyatlar internet alışverişi üzerinden baz alınmıştır. Mağazalardaki fiyatlar daha yüksek çıkabilir)


İşte fiyat/performans Xiaomi telefon modelleri;

Xiaomi Redmi Go


Fiyat: 1.446,00 TL

Xiaomi Redmi 7A


Fiyat: 1.780,00 TL

Xiaomi Redmi 8A


Fiyat: 1.849,00 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.