Mobil

En uzun batarya ömrüne sahip Honor telefonlar!

En uzun pil ömrüne sahip Honor telefon modellerini sizler için listeledik!

En uzun batarya ömrüne sahip Honor telefonlar! - Page 1

Geçtiğimiz günlerde ABD'de California merkezli Nano Diamond Battery (NDB) isimli bir batarya şirketi,  elmas ve nükleer atıklardan oluşan, şarj edilmeden 28 bin yıla kadar dayanabilen pil teknolojisi üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

NDB'nin kurucusu Dr. Nima Golsharifi, aynı zamanda cep telefonlarında ve diğer elektronik eşyalarda 9 yıl kullanılabilecek bir elmas pil geliştirdiklerini ifade etmişti. Bu pilin ise 2023'te kullanılabilir hale gelebileceğini öne sürmüştü.

Ancak günümüzde satışa sunulan akıllı telefon modelleri arasında en yüksek batarya kapasitesi 10000 mAh olarak karşımıza çıkıyor. Bu alanda ön plana çıkan en bilindik markalar ise Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Honor gibi isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Bu içeriğimizde en yüksek batarya kapasiteli Honor modellerinin olduğu listemizi inceleyeceğiz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri en yüksek pil gücüne sahip Honor marka telefon modelleri ile başbaşa bırakalım.

İşte en uzun pil ömrüne sahip Honor telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.