Kintsukuroi, 3 boyutlu bir puzzle oyunu. Benzerlerine farklı platformlarda da rastlayabileceğiniz oyunda, parçaları 3 boyutlu bir nesne üzerinde bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz ve farklı bir oyun arayanlar için Play Store’da yer alıyor.

Ink Space, deneysel bir çizim uygulaması. Son derece basit bir şekilde siyah zemin üzerine beyaz renk ile parmağınızı kullanarak çizim yapıyorsunuz. Ancak bu çizim aslında 3 boyutlu. Ekranda parmağınızla çizdiğiniz cismin yönünü değiştirerek farklı açılardan çiziminize devam edebiliyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz. Kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Özçekim meraklıları için oldukça farklı bir uygulama olan Selfie x Selfie, ön kamerayı kullanarak videonuzu çekiyor. Ancak bu videoyu çekerken farklı görsel efektler kullanıyor. Bu efektleri cihazın hareket sensörleri ile birleştiren uygulama, oldukça ilginç videolar çekmenize olanak tanıyor.

Tunnel Visin, bir diğer deyişle “tünel görüşü”. Hızlı giden araçların ön camından yola baktığınızda görüş açınızın daraldığını hissederseniz. Uygulama bu görüşü simüle ederek fotoğraflarınıza tünel görüşü efekti veriyor. Ücretsiz olan uygulama farklı bir deneyim sunuyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.