Mobil

En yüksek SAR değerine sahip akıllı telefonlar! - Mayıs 2021

En yüksek SAR değerine sahip akıllı telefon modellerini sizler için listeledik!

En yüksek SAR değerine sahip akıllı telefonlar! - Mayıs 2021 - Page 1

Akıllı telefonlarımızdan günlük kullanımda birçok zaman bir çok yönden faydalanıyoruz. Gerek iletişim için olsun, gerek iş için olsun, gerek eğlence için olsun... Ancak farkında olmasak da, telefonlarımızdan fayda gördüğümüz kadar zarar da görüyoruz. Zira gözle görmesek de akıllı telefonlar yaydıkları radyasyon ile bizlere zarar veriyor.

Dolayısı ile telefon seçimi yaparken, özelliklerinin ve donanımlarının yanı sıra, SAR değerlerini de dikkate almamız gerekiyor. SAR değeri yüksek modellerden mümkün olduğunca uzak durmakta fayda var. Aksi taktirde baş ağrısı, vücutta ısı değişimi, sersemleme, kalp pili kullanan kişilerin kalp pilinde bozulma riski, stres ve yorgunluk, konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağılması, geçici işitme bozukluğu, hafıza zayıflığı gibi rahatsızlıklar meydana gelebiliyor.

Eğer siz de en yüksek SAR değerine sahip akıllı telefon modellerini merak ediyorsanız, yazımızın devamından bu telefon modellerinin hangileri olduklarını görebilirsiniz.

Not: En yüksek SAR değerine sahip akıllı telefon listemizi hazırlarken, 2018 ve üzeri model yıllarını dikkate aldık.

İşte en yüksek SAR değerine sahip akıllı telefonlar!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.