Mobil

Fortnite'ın öğrencilere bir mesajı var

Derste Fortnite oynayan öğrencilerden rahatsız olan bir öğretmenin, geliştirici firma Epic Games'e e-posta göndererek yardım istemesi yanıtsız kalmadı.


Dünyanın en çok oynanan hayatta kalma oyunlarından Fortnite, piyasaya girişinden itibaren kraliyet tacını kaptırmamak adına projesini sürekli güncel tutmayı eksik etmiyor. En son ünlü şarkıcı Drake’in de bir Twitch kanalı üzerinden oyuna katılması ile gündemden düşmeyen Fortnite, her geçen gün oyuncu kitlesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak getirilen yeni güncelleme ile oyun deneyimimizi mobil cihazlarımıza taşıyan Epic Games’in gençlere bu konuda ufak bir mesajı var.

Epic Games’in topluluk yönetici olan Smith’in paylaştığı bir görsel herkesin dikkatini çekti. Gençlere ‘’Bay Hillman derste oynamayı kesmenizi istiyor.’’ Yazılı bir yükleme ekranı paylaşan Smith, bu güncellemeyi yapmasının sebebi olarak, geçenlerde ofise gelen bir postaya bağlıyor.

Olayı anlatan Smith, kendisine derste sürekli oyun oynalan öğrencilerinden şikayet eden bir e-posta geldiğini belirtti.  Hillman isimli öğretmenin gönderdiği bu e-posta için harekete geçen geliştirici firma, bu şekilde bir tepki verdi. Bu şirin tepkinin öğrenciler üzerinde nasıl bir etkisi olacağı bilinmese de hoş bir anı olarak hafızalarda kaldığını belirtelim. 

Kısa bir süre önce mobil platformlara da gelen Fortnite, en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun mobil sürümünün tanıtımını aşağıda izleyebilirsiniz:

Fortnite mobil, yayınlandığı tarihten itibaren mobil oyun dünyasının en çok indirilenler listesinin en üstünde yer almaya devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.