Mobil

Eski amiral gemisi akıllı telefonlar kullanıcıların yeni ilgi odağı oldu!

Üreticiler yeni akıllı telefon modellerini satışa sunarken,fiyatları düşmeye başlayan eski amiral gemisi modeller kullanıcıyı kendine çekmeye başladı.

Eski amiral gemisi akıllı telefonlar kullanıcıların yeni ilgi odağı oldu!

Akıllı telefon üreticileri yeni modellerini piyasaya sürmeye devam ederken, fiyatı düşmeye başlayan geçen yılın amiral gemisi akıllı telefonları kullanıcıların yeni gözdesi oldu.

Günlük kullanımımız için ye­ter­li per­for­man­sı gös­te­rebilen bu ci­haz­ların fiyatı neredeyse yarı yarıya düşmüş durumda. Hal böyle olunca bir te­le­fo­na or­ta­la­ma 2 bin li­ra ver­mek is­te­me­yen kullanıcılar için bu cihazlar alternatif ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

1415045251_img20141103220049.jpg

Bu akıllı telefonlardan en gözde olanları ise iPhone 5C, Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z1, Nokia Lumia 1020 olarak gösterebiliriz. İlk çık­tı­ğın­da or­ta­la­ma 2 bin li­ra­dan satışa sunulan Galaxy S4’ün fi­ya­tı şu an­da 969 li­ra­ya ka­dar düşmüş durumda. Ayrıca 1800 li­ra­dan Tür­ki­ye­’ye giriş yapan iPhone 5C ise şimdilerde  1.319 li­ra­dan satışa sunuluyor. Öte yandan Nokia Lu­mi­a 1020, 2 bin li­ra­dan bin 399 li­ra­ya; Sony Xpe­ri­a Z1 ise yi­ne 2 bin li­ra­dan, bin 199 li­ra­ya kadar düşmüş bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.