Mobil

Eski iPhone'u getir yeni iPhone'u götür!

Apple yakın zamanda iPhone takas kampanyası başlatabilir.


Bir söylentiye göre Apple yakın zamanda iPhone takas kampanyası başlatacak. Eğer söylenti gerçek olursa Apple perakende mağazalarında bu ay iPhone takas programı ile eski iPhone kullanıcıları cihazlarını iPhone 5 ile değiştirebilecek.

Aslında iPhone 5 popüler olsa da Apple'ın istediği satış performansını sergilememişti. Bu kampanya haberi sadece iddiadan ibaret ve Apple resmi bir duyuru yapmadı. Ancak iddianın, ismini vermek istemeyen Apple kaynaklarından geldiği söyleniyor.

1370756556_iste-iphone-5-fotograflari4.jpg

Eğer Apple, iPhone takas programı başlatırsa kullanıcıların eski iPhone'larını verip iPhone 5 almak için belirli miktar bir para ödemesi gerekecek. Ancak bu ücretin şimdilik ne kadar olacağı bilinmiyor.

Yorumlar
Misafir
Türkiye Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) raporuna göre artık gelişmiş ülke kategorisinde yer almaktadır. Bilginize...
Cevapla
sahil07
Hikaye o iş her sene çıkıyor bu takas haberi
Cevapla
m@p53
satış potansiyeli önemli
Cevapla
Can
Haberde eksiklik var, Evet takas programı başlatmayı düşünüyorlar ancak bunu sadece belirli ülkelerde yapacaklar; Amerika, İngiltere, Kanada vs. Apple'ın takasta eline geçecek iPhone modelleri ise gelişmekte olan ülkelere gönderilecek. Türkiye'nin de gelişmekte olan bir ülke olduğunu hatırlatmak isterim.
Cevapla
maho
keske samsungda yapsa iyi olur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.