Eski tabletler ne işe yarar? - Page 1

Medya merkezi:Cihazınızı sevdiğiniz müzik, film veya dizilerinizle doldurup evinizin sabit medya merkezi haline getirebilirsiniz. Apple TV kullanarak iPad veya iPhone’unuzdaki içeriği ekrana yansıtmak mümkün. Android ve Windows Phone için çeşitli Wi-Fi uygulamalar mevcut. HDMI çıkışı olan cihazlar doğrudan televizyonunuza bağlanabilir.

Eski tabletler ne işe yarar? - Page 2

Araç içi enformasyon ve multimedya sistemi:Araç kiti kullanarak akıllı telefonunuzu bir eğlence ve bilgilendirme servisi olarak kullanabilirsiniz. Müzik arşivinizi yanınızda taşıyabilir, Google Harita, Apple Harita, İBB Trafik, Yandex, TomTom vb. uygulamalar yardımıyla cihazınızı bir GPS olarak değerlendirebilirsiniz.

Eski tabletler ne işe yarar? - Page 3

Yedek telefon:Eski akıllı telefonunuzu yedek olarak saklayıp, fiziki zarar görmesinden endişe edeceğiniz durumlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eski tabletler ne işe yarar? - Page 4

Teknolojik test aracı:Teknolojiye meraklı bir kullanıcı iseniz eski cihazınızı bir test aracı olarak kullanmak ilginç olabilir. iPhone 3G’ye Android işletim sistemi yüklemek, Android ROM’u değiştirmek gibi ilginç deneyler yapabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.